Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Błędy w oznaczeniu testów gimnazjalnych

Utworzony przez lew, 17 czerwca 2008 r. o 21:13
ktoś napisał:
Szanowna Pani aziii. Bardzo mi Pani zaimponowała swoim obiektywizmem. Serdecznie Panią pozdrawiam Oczywiście, również jestem za tym żeby albo zakończyć rozmowę, albo powrócić do sedna sprawy, bo głupio patrzeć jak ludzie na siebie zwymyślają.
Więc pora na podsumowanie wszelkich wymienionych krytycznych uwag w sprawie p. J. - będzie wkrótce - c.d.n.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Więc pora na podsumowanie wszelkich wymienionych krytycznych uwag w sprawie p. J. - będzie wkrótce - c.d.n.
Człowieku, daj już sobie spokój. Krytycznych uwag i innych rzeczy naczytaliśmy się na 16 stronach. Zaraz będzie riposta - podsumowanie uwag obrońców i znów rozpęta się piekło. Darujmy sobie. Nie chcę Cię obrażać, Broń Boże, ale czas już skończyć. Nie prowadzi to do niczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie słowa, ale czyny są ważne. Co teraz zrobią władze, dyrekcja, nauczyciele...? Coś się przecież wydarzyło, a nie było to nic dobrego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Człowieku, daj już sobie spokój. Krytycznych uwag i innych rzeczy naczytaliśmy się na 16 stronach. Zaraz będzie riposta - podsumowanie uwag obrońców i znów rozpęta się piekło. Darujmy sobie. Nie chcę Cię obrażać, Broń Boże, ale czas już skończyć. Nie prowadzi to do niczego.
Przyłączam się do tej prośby i trzymam kciuki za cud Mam nadzieję, że nie tylko ja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aziii napisał:
Bardzo dziękuję za te słowa. Cieszę się, że ktoś stara się pomóc obydwu stronom. Jest Pan/Pani kimś naprawdę wyjątkowym - stara się Pan/Pani łączyć ludzi. Mnie zależy tylko na tym, żeby nie niszczyć wszystkiego po drodze i pamiętać o tym, co najważniejsze - dobru i godności pojedynczego człowieka. Ci, którzy się tu wypowiadają, to moi przyjaciele i znajomi, których bardzo lubię, tylko dlatego piszę. Wiem, że to wielkie słowa, ale w takich sytuacjach serce się kraje. Boję się jednak bardzo, że powrót do dyskusji na nowo wzburzy emocje Myślę, że wiele argumentów i ,,nieargumentów" już padło. Nie rozwiązały problemu, ale wzbudziły agresję i, tak jak wcześniej wspomniałam, sądzę, że najkorzystniej jest zakończyć wymianę zdań, bo przynosi ona tylko ból i rozczarowanie. Trzeba inaczej rozwiązać problem. I nie przestaję wierzyć w to, że cud, o którym wcześniej pisałam, się wydarzy... )))))) Wy jednak chcecie być bardzo zdrowi, bo znów powinnam pozdrowić, no więc dobrze: POZDRAWIAM WSZYSTKICH KOLEGóW I KOLEżANKI Z PRACY Mam nadzieję, że robię to już po raz ostatni na tym forum.
zgadzam się, to najlepsze podsumowanie dyskusji, nikt już nie potrzebuje innego. pozdrawiam Zgadzam się z aziii, to najlepsze podsumowanie całej dyskusji, nikt już nie potrzebuje innego. Serdecznie wszystkich pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Nie słowa, ale czyny są ważne. Co teraz zrobią władze, dyrekcja, nauczyciele...? Coś się przecież wydarzyło, a nie było to nic dobrego!
Mamy nadzieję, że pan J. się nawróci i zmieni na lepsze swoje postępowanie , wszk chcemy wszyscy do nieba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parczewiak napisał:
Mamy nadzieję, że pan J. się nawróci i zmieni na lepsze swoje postępowanie , wszk chcemy wszyscy do nieba.
Albo nasze władze w końcu coś z tym zrobią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
parczewiak napisał:
Mamy nadzieję, że pan J. się nawróci i zmieni na lepsze swoje postępowanie , wszk chcemy wszyscy do nieba.
Znowu się zaczyna. Nie możecie przestać? Ile można? Też uważam, że już wystarczy. Pozwólcie, żeby na końcu był wpis nieobrażający nikogo. To takie trudne? Naprawdę chcecie jeszcze taplać się w tym forum? Opamiętajcie się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I już ? Już po wszystkim? Nie wierzę A wydawało mi się że zawsze na koniec awantury Ktoś - Kogoś za coś powinien przynajmniej przeprosić. Może za zszarpane nerwy, dobre imię, za zmieszanie z błotem i obelgi a padło tu ich niemało. Ale co tam, każda dobra bajka kończy się morałem tą też trzeba tym sposobem podsumować. Drodzy państwo, może otworzenie prywatnego gimnazjum ? Ja wierzę w to ze stać Was by konkurować ze sobą na takim właśnie poziomie i naprawdę można się wtedy wykazać. A osądzi Was już tylko następne pokolenie wychowanków. Z pozdrowieniami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lew napisał:
Bardzo dobrze uczący się uczeń otrzymuje 45pkt? To chyba bardziej niż przeciętny uczeń?
45/50 nie jest źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,Rzetelny dialog wyrasta z pewnego założenia, które musi być przyjęte -wyraźnie lub milcząco - przez obydwie strony: ani ja, ani ty nie jesteśmy w stanie poznać prawdy o sobie, jeśli pozostaniemy w oddaleniu od siebie, zamknięci w ścianach naszych lęków, lecz musimy spojrzeć na siebie niejako z zewnątrz, ja twoimi, a ty moimi oczami, musimy porównać w rozmowie [nie krzyku] nasze widoki i dopiero w ten sposób jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedź na pytanie, jak to z nami naprawdę jest." ks. prof. Józef Tischner
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy mieliście Państwo problemy z zarejestrowaniem się w elektronicznym systemie naboru kandydatow do liceum w Parczewie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fakt! to już stało się nudne, ale cieszę się z tego że każdy mógł się wypowiedzieć na forum. Jak widać problem został nierozwiązany i często schodził na inny tor. Mnóstwo spraw ujrzało światło dzienne, mnóstwo ludzi rozczarowanych taką sytuacją. Widać także że szkoła jest siedliskiem elit, kolesiostwa, fałszywych uczuć, knucia za plecami.Porządni i uczciwi sami odchodzą. Więc nie opisujcie że to inni są źli. Zajmijcie się pracą, a szkołę rozsławiajcie pod względem edukacyjnym, niech nie będzie na szarym końcu. A dzieci podziękują wam za wiedzę i wychowanie. Może w dorosłym życiu jak osiągną sukces zabiorą Was do teatru. Odpowiem jeszcze pani | nie jestem wszechwiedzący, myślę że beznadziejnym przypadkiem też nie. Ale dziękuję za życzenia zdrowia. Pani wypowiedzi pozwolę sobie nie komentować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielony arbózik napisał:
Fakt! to już stało się nudne, ale cieszę się z tego że każdy mógł się wypowiedzieć na forum. Jak widać problem został nierozwiązany i często schodził na inny tor. Mnóstwo spraw ujrzało światło dzienne, mnóstwo ludzi rozczarowanych taką sytuacją. Widać także że szkoła jest siedliskiem elit, kolesiostwa, fałszywych uczuć, knucia za plecami.Porządni i uczciwi sami odchodzą. Więc nie opisujcie że to inni są źli. Zajmijcie się pracą, a szkołę rozsławiajcie pod względem edukacyjnym, niech nie będzie na szarym końcu. A dzieci podziękują wam za wiedzę i wychowanie. Może w dorosłym życiu jak osiągną sukces zabiorą Was do teatru. Odpowiem jeszcze pani | nie jestem wszechwiedzący, myślę że beznadziejnym przypadkiem też nie. Ale dziękuję za życzenia zdrowia. Pani wypowiedzi pozwolę sobie nie komentować
Szanowna Pani, to przykre, że zerwała Pani zaakceptowaną przez wielu nić porozumienia – użytkownicy forum uznali, że dalsze pisanie nie ma sensu, czego dowodem jest fakt, iż dyskusja zakończyła się wczoraj przed południem. Wynika z tego, że postanowili rozwiązać problem w inny sposób. Pozwolili, aby dyskusja zakończyła się wpisem nieuwłaczającym nikomu. Ja także przerwałam tę ciszę, za co przepraszam. Dlaczego to zrobiłam? Uważam, że Pani stwierdzenie, iż pisanie na forum stało się nudne, jest nie na miejscu, kiedy dla bardzo wielu ludzi to sytuacja bardzo bolesna. Jak wcześniej pisano - koniec tego forum ma ocalić więzi międzyludzkie i dobre imię szkoły. Jeżeli jest Pani nauczycielem, na pewno również zależy pani na tym. Napisała Pani: ,,Widać także że szkoła jest siedliskiem elit, kolesiostwa, fałszywych uczuć, knucia za plecami.” Z pewnością wie Pani, iż anonimowość w sieci nie istnieje. Co się stanie, jeżeli sprawa uwłaczających wypowiedzi na forum zostanie skierowana do prokuratury? Pani wypowiedź narusza dobre imię szkoły i ludzi, którzy tam pracują. Jest Pani osobą wykształconą, dlatego dziwi mnie lekkość, z jaką wysuwa Pani oskarżenia. No chyba że posiada Pani dowody na prawdziwość postawionych przez siebie tez i jest gotowa przedstawić je w sądzie. Niezwykle cenię tę szkołę i ludzi w niej pracujących, więc bardzo Panią proszę o nieformułowanie stwierdzeń, iż ,, Porządni i uczciwi sami odchodzą”. Odchodzą różni i różni zostają. Z rozmaitych przyczyn. Mam nadzieję, że nie chce Pani zasugerować, że Ci, którzy we wrześniu przyjdą do pracy, to ludzie nieuczciwi, bo to chyba byłoby nie w porządku. Myślę, że większość pracujących w tej szkole nauczycieli, to ludzie porządni i uczciwi. Pani stwierdzenie, iż szkoła jest na szarym końcu również według mnie nie jest sprawiedliwe. W rankingu wyników egzaminu zajęliśmy 3 miejsce w powiecie na 7 miejsc (wczorajsze ,,Słowo Podlasia”). Oczywiście, nie jest to wynik rewelacyjny. Zgadzam się. Ale również nie szary koniec. Wszyscy nauczyciele i uczniowie pracowali na te wyniki. Ja i pani też. Zgadzam się również z Pani stwierdzeniem, że werdykt tego sporu wyda czas i nasi dorośli już uczniowie, jak również rodzice. Pozostawmy więc osąd czasowi. Mam nadzieję, że żadne z moich stwierdzeń Pani nie uraziło, bo absolutnie nie o to mi chodziło. Wszystkich użytkowników przepraszam za przerwanie ciszy na forum, ale wyjaśnienie pewnych kwestii wydało mi się ważne. Pozdrawiam i życzę słonecznych wakacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cisza miała być i bardzo się z tego powodu cieszyliśmy, że zapanuje znowu spokój ale jak tu siedzieć cicho jeśli zmusza się nas do podpisania petycji w obronie Dyrektora. I jak tu nie podpisać skoro macha się ta petycją nauczycielom przed nosem ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cisza miała być i bardzo się z tego powodu cieszyliśmy, że zapanuje znowu spokój ale jak tu siedzieć cicho jeśli zmusza się nas do podpisania petycji w obronie Dyrektora. I jak tu nie podpisać skoro macha się ta petycją nauczycielom przed nosem ???????
Nikt nikogo nie zmusza i zmusić nie może. To oczywiste. Za to nie zwalnia się z pracy. Kto chce podpisze, kto nie chce nie podpisze i tyle. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na ten temat. Ludzie, którzy jej chcą, napiszą ją i podpiszą, to akurat pewne i nikt nie ma na to wpływu. Państwo, którzy się z nią nie zgadzacie, nie podpiszecie. Pisanie na forum nie sprawi, że ta petycja zniknie. A cisza na forum konieczna jest dla zdrowia psychicznego nas wszystkich. To forum nie rozwiązało jeszcze żadnego problemu, wręcz przeciwnie stworzyło nowe, więc tego też nie rozwiąże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cisza miała być i bardzo się z tego powodu cieszyliśmy, że zapanuje znowu spokój ale jak tu siedzieć cicho jeśli zmusza się nas do podpisania petycji w obronie Dyrektora. I jak tu nie podpisać skoro macha się ta petycją nauczycielom przed nosem ???????
Przepraszam, ale nic nie wiem o żadnej petycji. Czy nie uważacie państwo, że zaczynacie burzę od początku? Kto podpisze tę petycję? Owszem Ci, co popieraja dyrektora, ale takze Ci, ktorzy sie boja i chca pracowac. Inni moze napisza petycje przeciwko niemu. I znowu sie zacznie od poczatku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Cisza miała być i bardzo się z tego powodu cieszyliśmy, że zapanuje znowu spokój ale jak tu siedzieć cicho jeśli zmusza się nas do podpisania petycji w obronie Dyrektora. I jak tu nie podpisać skoro macha się ta petycją nauczycielom przed nosem ???????
Zaintrygowalo mnie tez bardzo slowo ZMUSZA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='gosc' date='4.07.2008, 10:07' post='34371'] Przepraszam, ale nic nie wiem o żadnej petycji. Czy nie uważacie państwo, że zaczynacie burzę od początku? Kto podpisze tę petycję? Owszem Ci, co popieraja dyrektora, ale takze Ci, ktorzy sie boja i chca pracowac. Inni moze napisza petycje przeciwko niemu. I znowu sie zacznie od poczatku. [/quote Mądre słowa, co ta petycja miała by dać, przecież jest po sprawie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to nie mobing!!!! i proszę ludzi nie straszyć prokuraturą, bo to jest zastraszanie!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...